محل تبلیغات شما

به گزارش خبر گزاری فارس نیوز ،آقای بر پیش برد مذاکرات هسته در چارچوب راهنمایی های مقام معظم رهبری تاکید کرده و خاطر نشان کرد که مذاکرات هسته ای مربوط به تمامی اجزای نظام می باشد.

 


حجت الاسلام در ششمین نشست مشترك دولت و مجلس با اشاره به اینكه مذاكرات هسته‌ای به مرحله حساسی رسیده است، گفت: مذاكرات مسأله همه كشور است و امیدواریم با كمك مجلس و حمایت مردم ضمن احقاق حقوق ملت و تأمین منافع كشور به نتیجه قابل قبول و خوشحال‌كننده دست یابیم.

رییس شورای عالی امنیت ملی از این مذاكرات به عنوان یكی از مهم‌ترین مذاكرات دیپلماتیك كشور یاد كرد و اظهار داشت: این كار مهم در چارچوب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، شورای عالی امنیت ملی و قانون اساسی پیش رفته و خواهد رفت.

در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: سوال و استیضاح از وزرا حق قانونی مجلس است، اما در این شرایط كه آخرین سال فعالیت مجلس نهم است، امیدواریم جلسه استیضاح به بهترین نحو كه نشانه همدلی و همكاری دولت و مجلس باشد، برگزار شود.

رییس جمهوری با بیان اینكه آموزش و پرورش مشكلات خاص خود را دارد، گفت: دولت یازدهم در سال ۹۲ تا ۹۴ بیش از سایر دستگاه‌ها به این وزارتخانه بودجه و اعتبار اختصاص داده و بیش صد در صد اعتبارات تصویب شده را تخصیص داده است و وزیر نیز همه تلاش خود را در جهت حل مشكلات این وزارتخانه بكار بسته است.

ادامه داد: مسیر حل مشكلات فرهنگیان عزیز بهتر از سال گذشته و در جهت ارتقاء منافع آموزش و پرورش در حال طی شدن است و امیدواریم اگر سوال و پرسشی است در جلسه استیضاح با توضیحات وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان قانع شوند و مسیر خدمت ادامه یابد.

همچنین اظهار داشت: دولت در شرایط حساسی بار سنگین مسایل مختلف را بر دوش می‌كشد و با كمك نمایندگان مجلس و حمایت مردم كه نمایانگر همدلی و همزبانی مورد نظر رهبر معظم انقلاب است، از مشكلات عبور خواهیم كرد.

رییس جمهوری با تأكید بر اینكه دولت مصمم است در هر شرایطی ت‌هایی كه از ابتدا اعلام كرده را ادامه بدهد، گفت: در شرایط كنونی برای پیشبرد كشور و حل مشكلات كشور نیاز بیشتری به كمك یكدیگر داریم.

با اشاره به اینكه شعار دولت از ابتدا این بود كه علاوه بر مهار تورم از رشد منفی و ركود خارج شده‌ و به سمت رونق حركت كنیم، گفت: الحمدلله وعده‌های داده‌ شده محقق شد و در سال ۹۳ نرخ تورم در كشور به ۲۵ درصد رسیده و شاهد رشد ۳ درصدی در كشور بودیم و البته پیش از تحقق این وعده، افرادی‌ در كشور این امر را امكان ناپذیر می‌دانستند اما گزارش بانك مركزی نشان داد كه در سال ۹۳ توانستیم به این رشد و كاهش تورم برسیم.

رییس جمهوری با تأكید بر اینكه با كنترل توقعات و ترسیم مسیر واقعی برای رشد و حركت صحیح اقتصادی می‌توان كار را در كشور پیش برد، گفت: البته در سال جاری كار برای دولت كمی سخت‌تر است و برای ادامه راه نیازمند كمك مجلس هستیم.

در خصوص تدوین لایحه خروج از ركود در دولت گفت: در حال حاضر چندین آیین نامه از این لایحه تدوین شده و مابقی این آیین نامه ها به سرعت در حال تصویب است.

رییس جمهوری در ابتدای سخنان خود ضمن خوش آمدگویی به رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ماه مبارك رمضان را، ماه عبادت و تقرب به خدا دانست و گفت: بی تردید هر چه همدلی، مهربانی و برادری بین مردم و مسئولین بیشتر باشد، لطف و عنایت خداوند بیشتر خواهد بود و حق تعالی ما را در عرصه‌های مختلف یاری خواهد كرد.

افزود: همدلی و همزبانی ملت و مسوولین باعث خواهد شد كه از هیچ قدرتی نهراسیم و مطمئنا با این روحیه از مشكلات عبور خواهیم كرد.

 

در اوایل جلسه حجت السلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور ، اظهار امیدواری کرد که با پشتیبانی و همراهی دولت و مجلس ، مشکلات کشور در عرصه های مختلف مرتفع شود.

 


ماه حرم

دانلود جزوه شیمی پایه

نمونه سوالات احکام دوازدهم

معرفی وب سایت آموزشی

دولت ,مجلس , ,كه ,رییس ,سال ,است و ,رییس جمهوری ,آموزش و ,در سال ,در كشور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
jaydenlhn8dsu love آپديت آفلاين نود 32، آپديت آنلاين نود 32، آنتي ويروس نود 32 Film Persia خرید و فروش لوازم یدکی شاول کوماتسو مستر آنلاین Remy7midmfk homepage تابلو فروشی مرکز خرید لاستیک های ایرانی خدماتی راز زیبایی